Pályázatunk Előzmények Gyülekezetünk Galéria Elérhetőség

Általános Felhasználói Szabályzat

A hálózat világában a személyhez kötődő információkat, a testreszabott kiszolgálást csak akkor lehet biztosítani, ha a szolgáltatók egyedileg azonosítani tudják ügyfeleik szokásait, igényeit. A gyomapalyazat.lutheran.hu az ilyen, a fent említett, személyes adatot már nem tartalmazó anonim azonosítókat- a többi szolgáltatóhoz hasonlóan - abból a célból kezeli, hogy többet tudhasson meg az ügyfelek információhasználati szokásairól és így, javíthassa szolgáltatásai színvonalát. Az anonim azonosítók személyes adatbázissal nem kerülnek összekapcsolásra.

Jogi információ a honlapon

Az oldalon található képek és információk, a gyomapalyazat.lutheran.hu tulajdona. Minden jog fenntartva. Írásos hozzájárulás nélkül a honlap tartalma nem másolható vagy sokszorosítható.